В даному розділі наведені матеріали та результати роботи нашого колективу.
Ми щиро надіємося, що наші напрацювання допоможуть Вам.
Найбільш ефективні й результативні навчально-методичні заходи ДНЗ в 2014 році

Переглянути заходи

ІНФОРМАЦІЯ

12 жовтня 2017 року в ДНЗ «Теремки» відбулося методичне об’єднання для вихователів та музичних керівників ДНЗ міста на тему: «Свято Покрови в умовах ДНЗ як засіб національно-патріотичного виховання дошкільників».

Учасниками методичного об’єднання переглянуто інтегроване заняття з розвитку мовлення, ознайомлення з природою та музичного виховання в старшій групі за змістом верлібру вихователя ДНЗ Форманюк І.С. «Покрова на гостинах в Осені», на якому діти показали свої знання і вміння з художньо мовленнєвої діяльності та творчі здібності з музично-хореографічної діяльності. Майстерно провела заняття вихователь старшої групи Стефанішина Н.А.

Особливо вразило учасників методичного об’єднання Свято Покрови, проведене музичними керівниками Картун А.М. та Квеквескірі Л.П. а також ведучими Бортніченко С.М. та Харабарук О.І.

Активні учасники свята: вихованці старших груп, батьки, воїни-учасники бойових дій на сході України, вихователі, інструктор з фізичного виховання Штепа О.М. Особливо позитивний, радісний вир дитячих емоцій викликала безпосередня участь батьків в козацьких забавах.

Основна ідея Свята – виховання патріотичних почуттів до краси української землі, її історії та сьогодення. Зміст Свята був насичений танцями, піснями, народними іграми, які залишили в учасників свята незабутні враження.

Мажорним завершенням Свята було частування гостей та дітей козацькою кашею.

Кiлькiсть переглядiв: 294

Коментарi