• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Високий рейтинг ЗДО "Теремки" серед батьків, громадськості мікрорайону Південний, та дошкільних навчальних закладів міста.
Високий та достатній рівень успішності навчальних досягнень вихованців ЗДО впочатковій школі.
Напрацювання педагогів з розвитку творчого художнього мовлення та виховання громадянських рис особистості дошкільника засобами верлібрів.
Робота з обдарованими дітьми: формування лінгвістичних здібностей, викладач англ. мови Лістрова Олена Борисівна; розвиток творчих художньо-естетичних здібностей в хореографічній діяльності, хореографи - Шелест Анастасія Миколаївна, Дяченко Алла Миколаївна.
Потужний творчий потенціал всього педагогічного колективу ЗДО "Теремки"
Пишаємося успіхами нашої вихованки, Вероніки Ющенко, яка є учасницею хореографічного колективу "My dance", який приймав участь у міжнародному конкурсі " ProFest" до 90- річчя Г. Чапкіса. Колектив здобув 8 золотих кубків за перші місця та кубок Чапкіса, чим прославив місто Бровари./Files/images/nova1/20200327_192149-COLLAGE.jpg
Радіємо спортивним досягненням і успіхам нашого вихованця, Грищенкова Назара, який приймав участь в м.Києві у спортивному фестивалі " WORKOUT FESTIVAL" і зайняв призові місця./Files/images/nova1/20200327_192008-COLLAGE.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 650

Коментарi